
EAC de Sperwers organiseert baanwedstrijd voor iedereen
SportEMMEN - Atletiekvereniging EAC de Sperwers organiseert donderdagavond 8 mei de tweede baanwedstrijd van dit jaar op haar eigen accommodatie aan de Meerdijk in Emmen. De wedstrijd staat open voor leden van atletiekverenigingen en loopgroepen, maar ook individuele hardlopers zijn van harte welkom.
Deelnemers kunnen kiezen uit drie afstanden: 600 meter, 1.000 meter of 5.000 meter. Er wordt om 18.30 uur begonnen met de 600 meter, gevolgd door de 1.000 meter om 18.45 uur. Beide afstanden staan open voor deelnemers van alle leeftijden. De avond wordt afgesloten met een 5.000 meter, toegankelijk voor atleten vanaf 12 jaar.
De baanwedstrijd biedt de deelnemers een uitstekende kans om zichzelf te testen tegen andere lopers. De tijden worden professioneel geklokt door juryleden en trainers van De Sperwers zijn aanwezig om deelnemers te begeleiden en van advies te voorzien. Na afloop ontvangen alle deelnemers een kop thee of koffie.
De inschrijving is inmiddels geopend en verloopt via atletiek.nu.