Afbeelding

Alfring zelf-maak-mode in Emmen gaat stoppen

Algemeen

EMMEN - Piet en Janny Alfring gaan stoppen met hun winkel Alfring zelf-maak-mode aan de Noorderstraat in Emmen.

Het tweetal heeft het bedrijf sinds 1 januari 1987 gerund, maar vindt het nu tijd om van zijn pensioen te genieten. Na te zijn begonnen te zijn met naaimachines werd na vijf jaar een nieuwe stap gezet en werd er een pand aangekocht aan de Derksstraat in Emmen. Na de verhuizing werd het assortiment uitgebreid met borduurpakketten en garens, iets waarin ze nog steeds groot zijn, mede door de bekende webshop www.borduurgigant.nl. Deze site, ook populair in het buitenland, gaat gewoon door.
In de loop der jaren werd ook het maken van lijsten in eigen werkplaats toegevoegd aan de verleende diensten. 20 jaar geleden werd een groot assortiment Talens-kunstschildermateriaal toegevoegd. Ook werd er een 15-tal jaren veel gedaan in hobby - en knutsel artikelen. De brei- en haakgarens zitten ook al weer 20 jaar in het assortiment en de diamond paintings al bijna 10 jaar.

Flinke kortingen

De komende maanden wordt dit hele assortiment knoopjes, naaigarens, ritssluitingen, fournituren, brei- en haakgaren, naaimachines, diamond painting, kunstschildermaterialen en nog veel meer uitverkocht met flinke kortingen. Daarna zal het voor de naaisters in Emmen en omstreken lastiger worden om aan de benodigde materialen te komen omdat ook de enige andere winkel met een assortiment op naaigebied uit Emmen vertrekt. De afgelopen twee jaren zijn er al meerdere naaibenodigdheden winkels gestopt in Drenthe, waarvoor geen opvolger te vinden was.